Milland Results 2010


NO. NAME CAT. CLUB Non-Club Position Time
544 Nicholas Torry SM Serpentine RC   1 01:21:33
904 Phil Killingley SM Ranelagh Harriers   2 01:23:17
617 Philip Sanger SM Epsom & Ewell Harriers   3 01:25:36
809 Matthew King SM   x 4 01:26:34
973 Lenny Passingham VM Alton Runners   5 01:26:53
932 Alan Murchison SM Winchester & District AC   6 01:27:23
833 Ian Day SM Ely Runners   7 01:27:34
903 Martin Bishop SM Hallamshire Harriers Sheffield   8 01:27:53
968 Paul Davies SM Panasonic/Scot   9 01:29:01
717 Matthew West SM Winchester & District AC   10 01:29:26
317 Pancho Gonzales SM   x 11 01:30:27
860 Owen Harries VM Team Southampton   12 01:30:51
819 Graham Russ SM Farnham Runners   13 01:31:10
838 Ian Gosling SM Reading Roadrunners   14 01:31:33
697 Jason Harris SM Woking AC   15 01:31:46
979 Clive Rolfe SM Sandhurst Joggers   16 01:32:10
902 Adam Stirk SM GGAC   17 01:32:26
312 Paul Fleming VM Haslemere Border AC   18 01:32:56
574 Neil McAlpine VM   x 19 01:33:04
539 Mike White VM Stubbington Green RC   20 01:33:16
780 James Baker SM   x 21 01:33:43
927 Roger Gill SM   x 22 01:34:23
557 Martin Haylock SM   x 23 01:34:34
749 John Querstret SM Runnymede Runners   24 01:34:37
789 David Truepenny VM Runnymede Runners   25 01:35:26
820 Pete Summers VM Handy Cross Runners   26 01:35:33
826 Mark Hamilton SM   x 27 01:35:43
540 Steve Low VM Blackwater Valley Runners   28 01:35:51
563 Anthony Roddis VM Chichester Runners   29 01:36:00
682 Chris Setters SM Winchester & District AC   30 01:36:32
560 David Dorning SVM Chichester Runners   31 01:36:45
985 Richard Johnson SM Sandhurst Joggers   32 01:36:48
542 Declan Flynn VM 26.2 RRC   33 01:36:52
762 Dale Purdom VM Hardley Runners   34 01:37:27
541 Tony Crossley SVM EG & District AC   35 01:37:36
935 Ray Gunner VM Stubbington Green RC   36 01:37:51
667 Bob Pentland SVM Portsmouth Joggers   37 01:37:53
529 Gary Woolgar VM Brighton & Hove AC   38 01:38:10
814 Tony Casey VM Runnymede Runners   39 01:38:21
880 Jeffrey Butler VM Epsom & Ewell Harriers   40 01:38:23
548 Nick Casburn SM Chichester Runners   41 01:38:45
301 John Athan-Williams VM Salisbury ARC   42 01:38:55
855 Christopher Duke VM Runnymede Runners   43 01:38:58
837 David White VM   x 44 01:39:06
530 Sean Covey VM Arena 80   45 01:39:15
856 Graham Hollowell VM Wootton Road Runners   46 01:39:45
926 Lee Weeks VM Denmead Striders   47 01:39:58
327 Johnnie Miller SM   x 48 01:40:06
769 Marie Synnott-Wells VL Ranelagh Harriers   49 01:40:09
829 Neil Strachan VM Midhurst Milers   50 01:40:12
300 Simon Loughnane SM   x 51 01:40:14
625 Michael Smith VM Farnham Runners   52 01:40:17
986 John Payne SM Sandhurst Joggers   53 01:41:45
545 Tom Farsides VM Phoenix AC   54 01:41:52
989 John Ellwood VM Sandhurst Joggers   55 01:42:30
553 Robert Wiggins SVM Chichester Runners   56 01:42:34
929 David Wood VM   x 57 01:42:53
800 Ellie Barnes SL   x 58 01:42:55
771 Andy Carton VM Winchester & District AC   59 01:43:13
919 Chris Folan VM Dorking & Mole Valley AC   60 01:43:17
706 Ian Perryment SM   x 61 01:43:32
533 Brendan Cottrell SM Sandhurst Joggers   62 01:43:45
816 Colin Hannant VM Seaford Striders   63 01:43:54
818 Walter Hill SVM Crawley AC   64 01:44:10
758 Sharon Hawkins VL Maidstone Harriers   65 01:44:21
632 Steve Kitney VM Farnham Runners   66 01:44:36
325 David Morgan SM   x 67 01:44:47
569 Charles Barwick SM   x 68 01:44:52
811 Cassandra Rugginz SL   x 69 01:44:55
774 Jim Clow SVM Victory AC   70 01:45:01
546 Richard Munday SM   x 71 01:45:11
326 Dan Smith SM Farnham Runners   72 01:45:12
311 Kevin Linghan VM Highgate Harriers   73 01:45:23
303 Adam Bridge VM Southampton RC   74 01:45:35
744 Peter Lemon VM Wimborne AC   75 01:45:38
871 Colin Gardner VM Gosport Road Runners   76 01:45:49
948 Susie MacGregor VL Stubbington Green RC   77 01:45:55
677 Jerry Bendle VM Hart Road Runners   78 01:46:08
875 Adam Stephens SM Worthing Harriers   79 01:46:18
916 Hannah Howard SL Eastleigh Running Club   80 01:46:23
878 Mark Halls VM Brighton & Hove AC   81 01:46:37
550 Andrew Lockett SM Waverley Harriers   82 01:46:43
765 David Barnes VM Eastleigh Running Club   83 01:46:46
997 Brian Friend SVM Phoenix AC   84 01:46:59
882 Andrew Carroll SM   x 85 01:47:03
953 Michael Thomas VM Liss Runners   86 01:47:14
934 Lynne Whitaker SVL Romsey Road Runner   87 01:47:21
528 Glen Butler SM Bexley AC   88 01:47:22
316 John Mursell SVM Totton RC   89 01:47:23
887 Phil Cox SM   x 90 01:47:31
619 Tim Cummins SM Farnham Runners   91 01:47:33
996 Peter Griffiths VM Bexley AC   92 01:47:45
868 John Simmonds VM Hardley Runners   93 01:47:54
859 Sally Gilbert SVL Team Southampton   94 01:48:01
865 Guy Phelps SVM Victory AC   95 01:48:06
938 David Magness SM   x 96 01:48:11
637 Robert Searle SM   x 97 01:48:13
310 Oliver Sinclair SM Serpentine RC   98 01:48:17
998 Charlie Patterson SM   x 99 01:48:19
759 Heather Buckingham SL Southampton Running Club   100 01:48:24
315 Adam Holmes VM Fleet & Crookham AC   101 01:48:53
651 Jon Leigh VM Stubbington Green Runners & AC   102 01:48:55
696 David Boulter VM Cove Joggers   103 01:49:12
338 Ron Taylor SM Kingston & Poly   104 01:49:19
976 Lee Mason SM   x 105 01:49:20
613 Lucy Clayton SL Sandhurst Joggers   106 01:49:29
704 Dave Miller SM Barnes Runners   107 01:49:30
718 Jane Georghiou SVL Farnham Runners   108 01:49:35
956 Steven Harris SM Southampton RC   109 01:49:39
670 Steve Wellby VM Eastleigh Running Club   110 01:50:02
612 Will Cross SM   x 111 01:50:14
958 Jimmy Sandison VM Tortoise & Hare Cranleigh   112 01:50:18
329 Douglas Miller SM   x 113 01:50:29
724 David Conradson SM Southampton Running Club   114 01:50:30
907 Mike Pini SM   x 115 01:50:36
943 Alan Pettitt VM Horsham Joggers   116 01:50:48
711 Jenny Philips VL Midhurst Milers   117 01:50:52
828 Natasha Swan VL Seaford Striders   118 01:51:19
842 Laura Denison SL Serpentine   119 01:51:20
692 Martin Harrison VM Cove Joggers   120 01:51:26
770 Colin Harley VM Chichester Runners & AC   121 01:51:32
549 Graeme Hastings SM   x 122 01:51:35
853 Clive Steffen VM Wotton Road Runners   123 01:51:45
990 Richard Pearson SVM Southampton RC   124 01:51:46
960 Helen Hoyle VL Barnet & District AC   125 01:52:04
556 Terry Roberts SVM Fittleworth Flyers   126 01:52:06
652 Marcus Lee SM Stubbington Green Runners & AC   127 01:52:08
906 Catherine Swinson VL Lewes AC   128 01:52:25
722 Martin Loveless VM Hardley Runners   129 01:52:37
810 Gerry Smith SVM Epsom & Ewell Harriers   130 01:52:43
716 Martyn West SVM Southampton Running Club   131 01:52:55
791 Chris Reid SM   x 132 01:53:02
732 Anne Davidson VL Dorking & Mole Valley AC   133 01:53:08
963 Dai Cowy SVM   x 134 01:53:14
913 Nick Hitchcock SM Farnham Runners   135 01:53:28
987 Jim Mundy SVM Sutton Runners   136 01:53:43
332 Andrew Matthews VM Tuff Fitty Tri Club   137 01:53:52
783 Simon Gilbert VM Tone Zone Runners   138 01:54:03
621 Angela Agate VL Denmead Striders   139 01:54:07
674 Angela Epps VL Farnham Runners   140 01:54:22
933 Joanna Curtis SVL Alton Runners   141 01:54:24
939 Phil Davies VM The Stragglers   142 01:54:39
782 Bruce Wilson SM   x 143 01:54:41
755 Mark Weber VM Larkfield AC   144 01:54:50
925 David Beattie SVM Crawley AC   145 01:54:59
658 Cyrill Tarbe SM   x 146 01:55:06
767 Keith Woolven VM Fareham Crusaders   147 01:55:09
772 James Harrison VM Tone Zone Runners   148 01:55:12
777 Lena Thompson SL   x 149 01:55:21
653 Simon Martin SM   x 150 01:55:24
912 Gabriela Hitchcock SL Farnham Runners   151 01:55:25
746 Ian Gowing VM Crowborough Runners   152 01:55:27
740 David Croft SVM Gosport Road Runners   153 01:55:40
931 Kevin Royle VM Eastleigh RC   154 01:55:50
983 Terry Dighton SM Sutton Runners   155 01:55:51
336 Keith Mach VM Lords Hill Runners   156 01:56:21
654 Rik Vercoe SM   x 157 01:56:32
922 Martin Gould SM Elmbridge Road Runners   158 01:56:36
915 Ramona Thevenet-Smith VL Woking AC   159 01:56:48
314 Ben Cuttle SM   x 160 01:57:09
784 James Follows VM   x 161 01:57:10
695 Alan Richardson VM Cove Joggers   162 01:57:12
957 Tom Hughes SM   x 163 01:57:26
962 Jonathan Bainger SM   x 164 01:57:46
978 Eamon Mason SM   x 165 01:57:52
752 James Boocock SM   x 166 01:58:05
836 Andrea Allocco SL TriLondon   167 01:58:12
858 Kevin Gilbert VM Team Southampton   168 01:58:22
864 Paul Sadler VM   x 169 01:58:24
715 Viv Mitchell VL South London Harriers   170 01:58:45
626 Sandra Hopkins VL Portsmouth Joggers   171 01:58:46
952 Richard Hardiman VM   x 172 01:58:50
686 Andy Gillespie VM City of Salisbury A&RC   173 01:58:51
663 David Sussman VM Brighton & Hove AC   174 01:59:01
848 Simon Wheatley SM     175 01:59:02
959 Alasdair Johnson SM   x 176 01:59:05
714 Kevin Lockyear SVM Chichester Runners & AC   177 01:59:10
984 Tim Caselton VM   x 178 01:59:22
737 Dave Jewell SVM Hardley Runners   179 01:59:39
930 Tom Cheetham VM Affiliated   180 01:59:54
754 Brian Rumery SVM Eastleigh Running Club   181 02:00:27
813 Phil Harris VM   x 182 02:00:34
616 Colin Elderfield VM Stubbington Green Runners & AC   183 02:00:37
974 Jane Davies SVL Epsom & Ewell Harriers   184 02:00:53
967 Jeremy Larcombe VM Fittleworth Flyers   185 02:01:05
604 Ceara Joyce VL Epsom Oddballs   186 02:01:39
672 Debbie Taylor VL Fareham Crusaders   187 02:01:40
955 Michael Light VM   x 188 02:01:51
628 Neil Bausor VM Hart Road Runners   189 02:02:09
914 Andy Smith VM Woking AC   190 02:02:22
980 Barry Chisholm VM Shaftesbury & Barnet AC   191 02:02:29
609 Terry Avey SVM Phoenix AC   192 02:02:33
580 John Locke VM   x 193 02:02:37
846 Matt Wheatley SM   x 194 02:02:49
649 Mark Anderson SM   x 195 02:02:50
665 Leslie Boxall VM   x 196 02:02:56
699 David McElhenny SVM Hardley Runners   197 02:03:12
532 Siobhan Reddy VL Serpentine RC   198 02:03:19
773 Rick Stamp VM Portsmouth Joggers   199 02:03:39
750 Jourden Langhorn SM   x 200 02:03:47
885 Grant Kennedy SM   x 201 02:03:59
537 Steve Haley VM Blackheath Harriers   202 02:04:07
673 Paul Taylor VM   x 203 02:04:12
924 Peter Dry SVM Epsom Oddballs   204 02:04:15
982 Neal Richardson VM Sutton Runners   205 02:04:28
961 Russell Devitt SVM Shaftesbury Harriers   206 02:04:43
942 Graham Higgins VM Farnham Runners   207 02:04:54
601 Gary Jones SM Lewes AC   208 02:05:00
650 Daniel Pink SM   x 209 02:05:06
538 Terry Wardale VM Bexley AC   210 02:05:12
700 John Tewsley VM Tone Zone Runners   211 02:05:14
949 Stuart Hines SVM Eastleigh RC   212 02:05:17
950 Jon Diaper VM Eastleigh RC   213 02:05:18
763 Graeme Brown SVM Epsom Oddballs   214 02:05:21
918 John Booker SVM Horsham Joggers   215 02:05:23
335 Sally Rouse VL Romsey Road Runners   216 02:05:25
817 Cameron Cumming VM WADAC   217 02:05:26
322 Kev Raymond VM Denmead Striders   218 02:05:39
313 Clive Hitchings SM   x 219 02:05:43
803 Lindsay Bamford VL Farnham Runners   220 02:05:48
897 Mark Childs SM   x 221 02:05:51
804 Charlotte Craig VL Dorking & Mole Valley AC   222 02:06:17
655 Ian Bayley VM Tone Zone Runners   223 02:06:23
798 Janice Moorekite SVL Invicta East Kent AC   224 02:06:25
552 Marieke Schoonen SL   x 225 02:06:28
333 Joanne Gray SL Tuff Fitty Tri Club   226 02:06:33
636 Natasha Ansell VL   x 227 02:06:39
851 Susan Boros SL Sutton Runners   228 02:06:55
778 Felicity Paton SL Tone Zone Runners   229 02:07:09
735 Roger Hobbs VM Chichester Runners & AC   230 02:07:16
559 John Kirk SVM Fittleworth Flyers   231 02:07:39
748 Marten Petersen SM   x 232 02:07:40
554 David Swan VM Metros   233 02:07:44
965 John Squires SVM Dorking & Mole Valley AC   234 02:07:49
657 Nick Kimber VM Stubbington Green Runners & AC   235 02:07:57
757 Neil Boyce VM   x 236 02:08:02
627 David Butler SVM Tone Zone Runners   237 02:08:23
551 David Palmer SM   x 238 02:08:28
728 Tim Muir VM   x 239 02:08:39
577 Ruth Saunders VL Lancing Eagles   240 02:08:48
857 Anthony Price SM   x 241 02:08:50
764 Emma Baker SL Denmead Striders   242 02:09:09
954 Ronald Light VM   x 243 02:09:30
334 Mukhtar Mutaza VM   x 244 02:09:38
827 Rory Fall VM Gosport Road Runners   245 02:09:58
579 Vivien Drake SVL Harley Runners   246 02:10:12
535 David Gridley VM Havering 90 Joggers   247 2:1015
702 Kelvin Gower VM Cove Joggers   248 02:10:27
318 Emma Hancock SL Serpentine RC   249 02:10:40
852 Denis Mole SVM Havering 90 Joggers   250 02:10:46
863 Richard Cieslik VM Farnham Runners   251 02:10:51
709 David Etherington SVM Road Runners Club   252 02:11:12
910 Claire Walker SL   x 253 02:11:18
911 Joseph Walker SM   x 254 02:11:19
527 Sam Dixon SM   x 255 02:11:32
971 Terry Healy VM Chichester Runners & AC   256 02:11:33
969 Sarah Davies SL   x 257 02:11:35
713 Tracy Jayant VL Chichester Runners & AC   258 02:11:34
618 Dave Wylie SVM Epsom Oddballs   259 02:11:52
607 Nicholas Le-Faye VM Purple Patch Runners   260 02:11:54
788 Richard Gilby VM   x 261 02:11:56
319 Keith Vann VM   x 262 02:12:16
664 Susan Boxall SVL   x 263 02:12:17
847 Jan Lavis VL Burgess Hill Runners   264 02:12:19
845 Simon Starkie VM     265 02:12:21
743 Paul Hailwood VM Stubbington Green Runners & AC   266 02:12:22
835 Ian Minshall SVM Hastings Runners   267 02:12:24
921 Paul Hetherton SM   x 268 02:12:41
951 Sue Ashley SVL SLH   269 02:12:47
678 Thomas Naveau SM   x 270 02:12:51
698 John Betts SVM Chichester Runners & AC   271 02:12:53
668 Brian Fisher SVM Cove Joggers   272 02:13:09
321 Jason Harrison VM   x 273 02:13:41
671 Andy Mears VM   x 274 02:14:14
630 Ian Stott VM Victory AC   275 02:14:19
690 Bill Hussey VM   x 276 02:14:25
849 Shelagh Legrave SVL Midhurst Milers   277 02:14:41
570 Gemma Dawson SL   x 278 02:14:50
881 Sandra Field SL   x 279 02:14:51
776 James Hatfull SM   x 280 02:15:10
534 Rosamund Butterfield VL Serpentine RC   281 02:15:31
536 Eleanor McGee ? SL Havering 90 Joggers   282 02:15:47
892 Mark Heald SM   x 283 02:15:53
685 Adam Mayes SM   x 284 02:16:02
994 Graham Foden SVM Victory AC   285 02:16:05
646 Will Mayor SM   x 286 02:16:08
726 Steve Petri SM   x 287 02:16:10
905 Peter Dean SVM Team Southampton   288 02:16:21
738 Robert Sawers VM Chichester Runners & AC   289 02:16:23
975 Peter Haynes SVM Team Southampton   290 02:16:40
854 Sarah Vaughan SL Woking AC   291 02:16:42
779 Harry Hatfull SVM Woodford Green AC   292 02:16:43
940 Heather Baker SL   x 293 02:16:53
886 Martin Evans SM   x 294 02:17:01
531 John Cullinane SM Serpentine RC   295 02:17:11
676 Warwick Bilham SVM South London Harriers   296 02:17:14
866 Bryan Darney SVM Goring Road Runners   297 02:17:20
785 Richard Hurdley SM   x 298 02:17:22
573 Ian Slaiding VM   x 299 02:17:24
870 Roger Powell SVM   x 300 02:17:42
331 Daryl T? VM RR Runners ?   301 02:18:07
734 Francine Hedley-Goddard SVL Chichester Runners & AC   302 02:18:12
733 Hilary O'Shea SVL Abingdon RC   303 02:18:18
615 Fiona McNellis VL Hart Road Runners   304 02:18:36
693 Tony Phillips VM Eastleigh Running Club   305 02:18:38
995 John Simister VM Stubbington Green RC   306 02:18:40
787 John Gilby VM   x 307 02:19:09
567 Kelvin Newman SM   x 308 02:19:11
862 Bita Farzad VL   x 309 02:19:27
543 Martin Robson SVM Midhurst Milers   310 02:19:29
815 Peter Shaw SVM Chichester Runners & AC   311 02:19:41
884 Mivy James VL   x 312 02:19:42
647 Susanna Ching VL Farnham Runners   313 02:19:47
572 Steve Till VM Basingstoke & Hants AC   314 02:20:22
645 Steven Snelling VM Cove Joggers   315 02:20:23
808 Alan Smith SVM Horsham Joggers   316 02:20:52
305 Rowan Clarke VL   x 317 02:21:38
981 Matthew Doyle SM   x 318 02:21:45
908 Cosma Spalluto VL Southampton Running Club   319 02:21:58
840 Fred Robinson VM     320 02:22:04
991 Anne Hagan SVL Brighton & Hove AC   321 02:22:09
308 Robert Montieth SVM Haslemere Border AC   322 02:22:18
571 Simon Waterhouse SM   x 323 02:22:20
970 Keith Valentine VM   x 324 02:22:22
302 Keith Lambert SVM Larkfield AC   325 02:22:39
648 Martin Gardiner SVM Folly Runners   326 02:22:44
923 David Bateman VM Haslemere Border AC   327 02:23:02
688 Helen Symes VL   x 328 02:23:17
739 John Gallagher SVM Victory AC   329 02:23:31
792 Lisa Reid SL   x 330 02:23:43
947 Dawn Davis VL Fittleworth Flyers   331 02:23:57
629 Simon Owen VM   x 332 02:24:03
802 Glenn Cripps VM Portsmouth Joggers   333 02:24:26
558 Fiona Hamilton-Fox VL Midhurst Milers   334 02:24:27
634 Tim Russell VM   x 335 02:24:32
562 Zlatan Mir VM   x 336 02:24:34
768 Wendy Whelan SVL A Runners   337 02:24:37
928 John Brown SVL Maidstone Harriers   338 02:24:52
999 Phil Brown VM Bexley AC   339 02:25:03
330 Andy Southern SM   x 340 02:25:06
638 Andy Searle SM   x 341 02:25:28
883 Andrew Field SM   x 342 02:25:35
323 David Peel SVM Haywards Heath Harriers   343 02:25:46
564 John Holdstock SVM Fittleworth Flyers   344 02:25:51
565 Jane Newnham VL   x 345 02:25:58
307 Ken Pungente SVM   x 346 02:26:02
611 Emma Douen VL Farnham Runners   347 02:26:10
719 Kim Mepsted VL Farnham Runners   348 02:26:11
681 Jef Oliver VM   x 349 02:26:38
786 Mercy Morris VL Womens Running Network   350 02:26:40
894 John Collier VM Sandhurst Joggers   351 02:27:34
561 Paul Beesley SM Farnham Runners   352 02:28:05
623 Julie Russ SVL Farnham Runners   353 02:28:41
679 Ayisha Cooper SL South London Harriers   354 02:28:43
900 Esme Ireland SVL Winchester & District AC   355 02:29:16
742 Stephanie Topps VL   x 356 02:29:24
799 Malcolm Gumbrell SVM Winchester & District AC   357 02:29:29
966 Mike Noorbaccus SVM   x 358 02:29:30
705 Sophie Wildman SL   x 359 02:29:49
841 Kate McCombe SL     360 02:29:51
575 Tracey Kilkenny SL   x 361 02:29:52
720 Sue Baker SVL Chichester Runners & AC   362 02:30:00
605 Gary McCawley VM Denmead Striders   363 02:30:21
896 Mary Penfold VL Larkfield AC   364 02:30:45
766 Sarah Hinton VL Womens Running Network   365 02:31:11
576 Letizia Cossu SL   x 366 02:31:45
794 John Horgan SVM 100 Marathon Club   367 02:32:07
641 Katy Payze SL   x 368 02:32:33
304 Owen Glaysher SM   x 369 02:32:38
660 Helen Cathie SL Farnham Runners   370 02:32:41
812 Gemma Hagen SL   x 371 02:32:52
972 Sher Kent SVL WADAC   372 02:33:13
309 Hayley Sinclair SL Ware Joggers   373 02:33:15
730 Monica Jervis VL Chichester Runners & AC   374 02:34:28
825 Geoff Mills SVM Hardley Runners   375 02:35:26
566 James Hatch SM   x 376 02:35:35
328 Tony Macpherson VM   x 377 02:35:52
578 Richard Simpson SVM Fleet & Crookham AC   378 02:36:11
683 Vicki Snow SL   x 379 02:36:16
680 Caroline Freeman VL Farnham Runners   380 02:36:58
687 Diane Delderfield SVL Burgess Hill Runners Club   381 02:37:15
568 Luke Dixon SM   x 382 02:37:18
805 Peter Neill VM Cove Joggers   383 02:37:42
555 Reiko Kubota SL   x 384 02:38:15
337 Kelvin Newman SM   x 385 02:38:36
608 Darren Joliffe VM   x 386 02:38:58
874 Maureen Stephens SVL Worthing Harriers   387 02:40:31
891 Miranda Smith SL   x 388 02:40:33
324 Stephen Collier VM   x 389 02:41:10
751 Sally Beeby VL Larkfield AC   390 02:41:34
753 James Colledge SM Larkfield AC   391 02:41:36
694 Denise Phillips VL Portsmouth Joggers   392 02:42:12
992 Pauling Robinson SVL Portsmouth Joggers   393 02:42:16
993 Ian Collins VM   x 394 02:42:17
869 Michael Dee SVM Henfield Joggers   395 02:44:34
944 Julie Wing SVL Maidstone Harriers   396 02:45:54
964 Susan Holland VL Dorking & Mole Valley AC   397 02:46:28
872 Ellen Cottom VL   x 398 02:46:52
839 Wendi Witton SVL UKnetrunner.co.uk   399 02:49:45
988 Brigitte Groves SVL Running Sisters   400 02:49:46
850 Simone Waghorn SL     401 02:50:27
834 Dennis Devey SVM Cove Joggers   402 02:53:20
873 Lisa Hewitt VL   x 403 02:54:18
831 Jo Learoyd VL   x 404 02:54:32
830 Rowen Learoyd SL   x 405 02:54:33
306 George Oates VM Ranelagh Harriers   406 02:57:40
946 Stephen Cawte VM Gosport RR   407 02:57:41
937 Martin Bush VM Reading Road Runners   408 02:58:39
936 Pete Morris VM Reading Road Runners   409 02:58:40
941 Catherine Wynne-Jones SL   x 410 02:59:49
547 Philip Austen SVM   x 411 03:01:31
320 Annie Coates VL TRA   412 03:04:19
879 Kathy Tytler SVL Reading Roadrunners   413 03:04:20
631 Nicola Stott VL Victory AC   414 03:21:57
666 Debbie Pentland VL Portsmouth Joggers   415 03:21:57
945 Stephen Wing SVM Maidstone Harriers   416 03:25:45
977 Tom Bromley SM A Runners   417 03:26:47
832 Phil McErlain SVM A Runners   418 03:26:47